Zamek na Piasku

Kapitańska 43, Chłopy

Opis oferty

Hotel ZAMEK NA PIASKU

Hotel ZAMEK NA PIASKU wybudowany w 1903 roku, turystyczna legenda

XX wieku, powrócił w nowej odsłonie. Hotel położony nad samym brzegiem

Bałtyku. Rozkochuje w secesyjnej architekturze, wysmakowanym designie

i nadmorskiej przyrodzie. Hotel usytuowany jest w samym centrum malowniczej

miejscowości rybackiej – Chłopy.

Hotel ZAMEK NA PIASKU to przestrzeń pełna relaksu i wyciszenia – to tutaj

poświęcisz czas wyłącznie sobie.

Hotel ZAMEK NA PIASKU został odrestaurowany w 2022 roku. Stare fotografie

hotelu i łodzi rybackich przypominają o barwnej przeszłości hotelu. Wnętrza

hotelu to połączenie tradycji z nowoczesnością.

Goście Hotelu ZAMEK NA PIASKU mają do dyspozycji prywatne wejście

na plażę, która pozwoli na doskonały odpoczynek z dala od turystycznego

zgiełku. Od frontu hotelu znajduje się ogródek letni z gastronomią,

gdzie cyklicznie organizowane są wydarzenia muzyczne. Od północnej strony

na drugim piętrze Goście hotelu mogą podziwiać przepiękne wschody i zachody

słońca nad Bałtykiem z tarasu widokowego zażywając kąpieli w jacuzzi.

Przestrzeń pełna relaksu – Goście Hotelu ZAMEK NA PIASKU mogą skorzystać

z gabinetu masażu. Hotel ZAMEK NA PIASKU to połączenie odprężenia

i celebracji fantastycznych wakacji w wyjątkowym miejscu.

To tu nabierzesz sił do dalszego działania.

Goście Hotelu ZAMEK NA PIASKU mogą skorzystać z monitorowanego

parkingu oraz z bezprzewodowego dostępu do Internetu.

Informacje o ofercie

Dostępne pokoje:
brak danych
Liczba miejsc:
Brak danych
Cena za całość / noc :
od 350 do 700 zł
Dostępność obiektu:
całoroczny

Udogodnienia

Na terenie obiektu

  • bar
  • gabinet masażu
  • internet
  • jacuzzi
  • jadalnia
  • kawiarnia
  • parking
  • recepcja
  • restauracja
  • sala imprez okolicznościowych
  • sala konferencyjna
  • wyżywienie

W pokoju

  • łazienka
  • czajnik
  • lodówka
  • pościel
  • prysznic
  • ręczniki
  • telewizor

Inne

  • akceptujemy karty płatnicze

Opinie o obiekcie

19-05-2026
Ocena 3.3

Polecam! jest bardzo czysto, miła i pomocna obsługa, smaczne i zróżnicowane śniadania, zarówno obiekt jak i wnętrze bardzo ładne, super lokalizacja, wspaniały taras gdzie można posiedzieć patrząc na morze

Dodaj opinię

Oceń obiekt wybierając gwiazdki od 1-5

Lokalizacja
Obsługa
Wyposażenie
Czystość
Udogodnienia
Cena/Jakość

Podziel się swoją opinią

Lokalizacja na mapie