Opis oferty
Oferujemy wynajem 2, 3 i 4 osobowych pokoi gościnnych.
Dokładną lokalizację mogą Państwo znaleźć na mapie znajdującej
się w zakładce "kołobrzeg". Każdy pokój posiada własną łazienkę,
czajnik, szklanki, talerze i sztućce.
Bursztynek oddalony jest od morza około 20 minut krokiem
spacerowym. Drogę na plażę urozmaica bogactwo wiosenno - letniej
zieleni, co mogą Państwo osobiście potwierdzić przeglądając zdjęcia
w zakładce "galeria".
Ze względu na dużą liczbę gości ceniących sobie ciszę i ucieczkę
od codziennych nawyków telewizja, gry zespołowe i tenis stołowy
zlokalizowane są w ogólnodostępnej świetlicy znajdującej sie w
sąsiednim budynku w odległości 5 m. Znajdą tam Państwo
również wypożyczalnię rowerów i sprzętu plażowego.
Dostęp do centrum miasta zapewniają autobusy komunikacji
miejskiej. Czas przejazdu w zależności od lini to 6 do 15 min.
Dla zmotoryzowanych dostępne są niestrzeżone miejsca
parkingowe znajdujące się bezpośrednio przed posesją, zaś
wszystkich zapraszamy do integracyjnego lub indywidualnego
grillowania.
Wszystkich gości obowiązuje cisza nocna.
Informacje o ofercie
Udogodnienia
Na terenie obiektu
- grill
- ognisko
- parking
W pokoju
- balkon
- telewizor
Opinie o obiekcie
Pozytywne opinie wystawiają sobie sami, po negatywnym komentarzu zastraszają i próbują wymusić pieniądze niby zadośćuczynienie niby za co za prawdziwy negatywny komentarz, synalek podszywa się pod adwokata i wysyła zastraszające pisma. To chorzy ludzie, a pensjonat to głęboka komuna brud, i nic pozatym. Omijajcie z daleka
Konkurencyjne ceny, wspaniałe godne polecenia miejsce, każdemu polecam to miejsce 🙂🥰
Konkurencyjne ceny, wspaniałe godne polecenia miejsce, każdemu polecam to miejsce 🙂🥰
Konkurencyjne ceny, wspaniałe godne polecenia miejsce, każdemu polecam to miejsce 🙂🥰
Proszę Państwa o nie czytanie negatywnych opin tę opinię są wystawiane przez konkurencję. Ci państwo to mili starsi ludzie którzy poprostu mają tanio i dlatego konkurencja wystawie te negatywne opinie i podszywa się pod tą stronę ci Państwo sprawę ta zgłosili już na policję . Pozdrawiam i bardzo polecam to piękne miejsce do plaży pieszo jest około 15 minut
Wspaniali gospodarze, świetne pokoje, cudowne miejsce na wypoczynek, gorąco polecamy ❤️❤️❤️❤️❤️
nylon na podłodze paskudny i źle położony okno jak i drzwi ucięte po skosie zasłona od prysznica brudna łóżko miało plamę której nie da się usunąć toaleta okropna prysznic brudny. główka od prysznica nie daj że krótka to jeszcze jak od szlaucha obsługa tez okropna pani wygania wcześniej niż pokazuje to doba hotelowa. pani także źle nastawiona do osób zaszczepionych na covid. do plaży miało być 15 minut spacerkiem a jest 35 minut autobusem + 15 do plaży nie polecam radze obchodzić to miejsce szerokim łukiem
Bardzo pozytwni mili Państwo czysto przyjemnie bardzo tanio osoba z góry jest konkurencją ci państwo nie dodają tu swojego ogłoszenia Bardzo serdecznie polecam państwu ten tani nocleg .
Brudne łóżko prysznic paskudny zasłona od prysznica brudna, okno jak i drzwi ucięte pod kątem łączenie z szybą barierki tak się trzęsą że można spaść obsługa wypędzała mnie o 9 z czego doba hotelowa kończy się o 10 poza tym inni goście od rana do wieczora pijani aż bałam się przejść obsługa też nie sprawiła dobrego wrażenia najbardziej zdziwiłam się w tedy kiedy pani opowiadała o samolotach jaką truciznę rozpylają. Nie polecam i będę obchodzić to miejsce szerokim łukiem wolę zapłacić drożej a lepiej
To ludzie bez duszni brunasy i syfiaze nie polecam nikomu byłam tam moje dziecko niepełnosprawne została bardzo źle patkawane

Strona WWW