Opis oferty
Oferujemy wynajem 2, 3 i 4 osobowych pokoi gościnnych.
Dokładną lokalizację mogą Państwo znaleźć na mapie znajdującej
się w zakładce "kołobrzeg". Każdy pokój posiada własną łazienkę,
czajnik, szklanki, talerze i sztućce.
Bursztynek oddalony jest od morza około 20 minut krokiem
spacerowym. Drogę na plażę urozmaica bogactwo wiosenno - letniej
zieleni, co mogą Państwo osobiście potwierdzić przeglądając zdjęcia
w zakładce "galeria".
Ze względu na dużą liczbę gości ceniących sobie ciszę i ucieczkę
od codziennych nawyków telewizja, gry zespołowe i tenis stołowy
zlokalizowane są w ogólnodostępnej świetlicy znajdującej sie w
sąsiednim budynku w odległości 5 m. Znajdą tam Państwo
również wypożyczalnię rowerów i sprzętu plażowego.
Dostęp do centrum miasta zapewniają autobusy komunikacji
miejskiej. Czas przejazdu w zależności od lini to 6 do 15 min.
Dla zmotoryzowanych dostępne są niestrzeżone miejsca
parkingowe znajdujące się bezpośrednio przed posesją, zaś
wszystkich zapraszamy do integracyjnego lub indywidualnego
grillowania.
Wszystkich gości obowiązuje cisza nocna.
Informacje o ofercie
Udogodnienia
Na terenie obiektu
- grill
- ognisko
- parking
W pokoju
- balkon
- telewizor
Opinie o obiekcie
Banda złodziej nie szanują chory ludzie i komu nie polecam synek matka hitery
Pobyt do dumy lepiej na Turcji jechać ci państwo do prażonka na 100 pracen razem i ich synkiem brak stów nie polecam 200 procent
Poraszakq nie polecam nikomu warunki gorsze musiała dzień wcześniej uciekać do domu pieniędzy mi za dobę nie odala nawet o papier toaletowy trzeba się upomiec nigdy już tam moja nogą nie postopi
Totalna porażka komuna jakich mało. Stary tapczan i strat pościel, kiwający się kibel, pająki i pajęczyny w każdym kącie. Nie ma żadnego miejsca na grilla ani miejsca na ognisko. Właściciele udostępniają małego elektrycznego grilla i robią jeszcze problem gdzie można go włączyć. O 22 jeżeli siedzi się pod budynkiem robią nalot i wyganiają wczasowiczów do pokojów. Narzucają i dyktują swoje zdanie. Do plaży jest 20 minut co nie jest problemem ale za taką cenę mówię Nie.
Komuna to co w opisie obiektu nie zgodne z rzeczywistością.Nadgorliwi właściciele.
Totalna Komuna. Właściciele przychodzą o 22 i każą iść spać do pokoju. Zero jakiegokolwiek miejsca do zrobienia grilla i posiedzenia na ogródku bo odrazu jest problem (w porach wieczornych). W pokojach brak telewizora, radia itp. Jedynie co się znajduje w środku to stary tapczan i kibel. Ogólnie nie polecam, a i jeszcze jednych kasują 50zł/doba a innych 70zł/doba. totalna porażka, nie polecam.
Nie polecam daleko do plaży warunki jak na takie pieniądze bardzo zaniżone czasy komuny pamiętają drzwi się nie domykały od łazienki w kątach pajęczyny i pająki jak za te pieniądze 💸
Niestety nie polecam bardzo niskie warunki daleko do plaży do centrum brak tv brak ogródka aby móc usiąść i odpocząć napić się kawki na obecne czasy bardzo niski standard
- Poprzednia
- 1
- 2
- Następna

Strona WWW